Yalçın Hidrolik, sektöründe 2002 yılından günümüze edinmiş olduğu tecrübesiyle hidrolik sistemlerinde kullanılan malzemeler, özel amaçlı hidrolik sistemler ve makinelerin üretimi, yurt içi ve yurt dışı satışı konusunda müşterilerine hizmet vermektedir.

Kantarlı Saman Pres makinesi, pres makineleri, traktör önü kepçesi, hidrolik asansörler vb. gibi imalatlarını ÇORUM Küçük Sanayi Sitesindeki işyerinde modern tezgâh ve donanımla gerçekleştirmektedir.

Üretim ve hizmet sektöründe üretim kalitesine özen göstermekte ve ilgili direktiflere uyma konusunda hassas davranmaktadır.

Yalçın Hidrolik Çorum’daki iş yerlerinde Hidrolik sistemleri ve özel amaçlı hidrolik makine imalatı konusunda uzman ve nitelikli personeller ile üretim hayatına devam etmektedir.

Amacımız siz değerli müşterilerimizin malzeme ve özel üretim makine imalatı taleplerini kalite, fiyat,teslim süresi ve uygun ödeme şartları sunarak karşılamaktır.

Üretim kalitesi ve müşteri memnuniyeti firmamızın en temel prensibidir.

 

İletişim

Yalçın Hidrolik Makina İmalat San.

Küçük Sanayi Sitesi 
77. Sok. No: 5
Telefon: +90 364 23476 19
E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pazartesi, Mart 25, 2019